UC Payflow Pro (6.x-1.1) - en to nn translation catalogue (25 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Description
nn: Beskriving

en: Overview
nn: Oversikt

en: Password
nn: Passord

en: Country
nn: Land

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: User
nn: Brukar

en: Mode
nn: Modus

en: Unlimited
nn: Uavgrensa

en: Address
nn: Adresse

en: Terms
nn: Termar

en: Payment
nn: Betaling

en: Order
nn: Sorteringsval

en: City
nn: By

en: Product
nn: Vare

en: Products
nn: Varer

en: cancel
nn: avbryt

en: Order complete
nn: Bestillinga er ferdig

en: You do not have any items in your shopping cart.
nn: Handlevogna er tom.

en: Review order
nn: Sjå over tinginga

en: Submit order
nn: Send tinginga

en: Order comments
nn: Kommentarar til tinginga
