UC Payflow Pro (6.x-1.1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Username
ps: کارن نوم

en: Description
ps: سپړنه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Password
ps: پټ توری

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Order
ps: اوډون

en: Approved
ps: منل شوي
