UC Payflow Pro (6.x-1.1) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Description
se: Čilgehus

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: User
se: Geavaheaddji

en: Order
se: Diŋgo
