UC Payflow Pro (6.x-1.1) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: delete
te: తొలగించు

en: Status
te: స్థితి

en: PayPal
te: పేపాల్

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Description
te: వివరణ

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Country
te: దేశం

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: User
te: వాడుకరి

en: Unlimited
te: అపరిమితం

en: Address
te: చిరునామా

en: State
te: రాష్ట్రం

en: Send
te: పంపించు

en: Order
te: క్రమం

en: City
te: నగరం

en: cancel
te: రద్దుచేయి
