UC Payflow Pro (6.x-1.2) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Description
af: Beskrywing

en: Overview
af: Oorsig

en: Password
af: Wagwoord

en: Country
af: Land

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: User
af: Gebruiker

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Send
af: Stuur

en: Order
af: Bestelling

en: Product
af: Produk

en: Products
af: Produkte

en: Profiles
af: Profiele

en: Review order
af: Hersien bestelling
