UC Payflow Pro (6.x-1.2) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Description
bs: Opis

en: Overview
bs: Pregled

en: Password
bs: Lozinka

en: Country
bs: Zemlja

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: User
bs: Korisnik

en: Unlimited
bs: Neograničeno

en: Address
bs: Adresa

en: Send
bs: Pošalji

en: Order
bs: Poredak

en: Products
bs: Proizvodi

en: Profiles
bs: Profili
