UC Payflow Pro (6.x-1.2) - en to cy translation catalogue (27 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: delete
cy: dileu

en: Status
cy: Statws

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Overview
cy: Arolwg

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Country
cy: Gwlad

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Mode
cy: Modd

en: Unlimited
cy: Diderfyn

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Send
cy: Anfon

en: Payment
cy: Taliad

en: Order
cy: Trefn

en: Expiration
cy: Dyddiad dod i ben

en: City
cy: Tref

en: Products
cy: Nwyddau

en: cancel
cy: Diddymu

en: Profiles
cy: Proffilau

en: Order complete
cy: Yr archeb yn gyflawn

en: Review order
cy: Golygu’r archeb

en: Submit order
cy: Gosod archeb

en: PayPal - pay without sharing your financial information.
cy: PayPal – talu heb rannu eich manylion ariannol.

en: Order comments
cy: Sylwadau
