UC Payflow Pro (6.x-1.2) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Mode
dz: ཐབས་ལམ།

en: Unlimited
dz: ཚད་མེདཔ།

en: Profiles
dz: གསལ་སྡུད་ཚུ་
