UC Payflow Pro (6.x-1.2) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Description
eo: Priskribo

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Country
eo: Lando

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Unlimited
eo: Senlima

en: Send
eo: Sendu

en: Order
eo: Ordo

en: City
eo: Urbo

en: Profiles
eo: Profiloj
