UC Payflow Pro (6.x-1.2) - en to et translation catalogue (42 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Description
et: Kirjeldus

en: Overview
et: Ülevaade

en: Password
et: Parool

en: Country
et: Riik

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Schedule
et: Ajasta

en: User
et: Kasutaja

en: Mode
et: Viis

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Address
et: Aadress

en: State
et: Olek

en: Terms
et: Terminid

en: Send
et: Saada

en: Payment
et: Maksmine

en: Order
et: Järjestus

en: Profile name
et: Profiili nimi

en: Expiration
et: Aegumine

en: City
et: Linn

en: Approved
et: Kinnitatud

en: Period
et: Ajavahemik

en: Schedules
et: Plaanilised

en: Product
et: Toode

en: Products
et: Tooted

en: cancel
et: katkesta

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Profiles
et: Profiilid

en: Zip
et: Postikood

en: Authorization
et: Autoriseerimine

en: Order complete
et: Tellimus lõpuni viidud

en: Profile ID
et: Profiili ID

en: You do not have any items in your shopping cart.
et: Sul ei ole ühtegi toodet ostukorvis.

en: Review order
et: Vaata tellimus üle

en: Submit order
et: Kinnita tellimus

en: Order comments
et: Tellimuse kommentaarid

en: Ship to
et: Kauba postitamise aadress

en: Bill to
et: Arve saatmise aadress

en: Card
et: Kaart
