UC Payflow Pro (6.x-1.2) - en to hi translation catalogue (21 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Status
hi: अवस्था

en: PayPal
hi: पेपैल

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Description
hi: उल्लेख

en: Overview
hi: समीक्षा

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Country
hi: देश

en: Name
hi: नाम

en: edit
hi: संपादन करें

en: ID
hi: आईडी

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Mode
hi: प्रकार

en: Unlimited
hi: अनिश्चित

en: Address
hi: पता

en: State
hi: अवस्था

en: Send
hi: भेजें

en: Order
hi: क्रम

en: Approved
hi: स्वीकृत

en: Card
hi: कार्ड
