UC Payflow Pro (6.x-1.2) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Description
jv: Katrangan

en: Overview
jv: Sekilas

en: Password
jv: Sandhi

en: Country
jv: Negara

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: User
jv: Panganggo

en: Unlimited
jv: Ora ānā batesé

en: Send
jv: Kirim

en: Order
jv: Urutan

en: Period
jv: Periode

en: Profiles
jv: Profil
