UC Payflow Pro (6.x-1.3) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Description
az: İzahat

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Password
az: Parol

en: Country
az: Ölkə

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Mode
az: Rejim

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: State
az: Dövlət

en: Card
az: Kart
