UC Payflow Pro (6.x-1.3) - en to el translation catalogue (35 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Description
el: Περιγραφή

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Country
el: Χώρα

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: User
el: Χρήστης

en: Mode
el: Τρόπος

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: State
el: Κατάσταση

en: Send
el: Αποστολή

en: Payment
el: Πληρωμή

en: Order
el: Σειρά

en: Profile name
el: Όνομα προφίλ

en: Expiration
el: Λήξη

en: City
el: Πόλη

en: Approved
el: Εγκεκριμένο

en: Period
el: Περίοδος

en: Product
el: Προϊόν

en: Products
el: Προϊόντα

en: cancel
el: ακύρωση

en: Contact phone number
el: Τηλέφωνο επικοινωνίας

en: Profiles
el: Προφίλ χρηστών

en: Order complete
el: Η παραγγελία ολοκληρώθηκε

en: Profile ID
el: Α/Α προφίλ

en: You do not have any items in your shopping cart.
el: Δεν έχετε κανένα προϊόν στο καλάθι αγορών σας.

en: Review order
el: Επισκόπηση παραγγελίας

en: Submit order
el: Υποβολή παραγγελίας

en: Order comments
el: Παρατηρήσεις παραγγελίας

en: Special instructions or notes regarding your order.
el: Ειδικές οδηγίες ή σημειώσεις σχετικά με την παραγγελία σας.
