UC Payflow Pro (6.x-1.3) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Description
hr: Opis

en: Overview
hr: Pregled

en: Password
hr: Lozinka

en: Country
hr: Država

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: User
hr: Korisnik

en: Mode
hr: Režim

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Address
hr: Adresa

en: State
hr: Država

en: Send
hr: Pošalji

en: Order
hr: Redoslijed

en: Period
hr: Točka

en: Product
hr: Proizvod

en: Products
hr: Proizvodi

en: Ubercart - payment
hr: Ubercart - plačanje

en: Profiles
hr: Profili

en: Order complete
hr: Narudžba je zaključena

en: Review order
hr: Provjeri narudžbu

en: PayPal - pay without sharing your financial information.
hr: PayPal - plaćajte sigurno, bez dijeljenja svojih finansijskih informacija.

en: Order comments
hr: Komentar uz narudžbu
