UC Payflow Pro (6.x-1.3) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Description
ka: აღწერა

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Password
ka: პაროლი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Send
ka: გაგზავნა
