UC Payflow Pro (6.x-1.3) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Description
mn: Тайлбар

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Password
mn: Нууц үг

en: Country
mn: Улс

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Mode
mn: Горим

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Send
mn: Илгээх

en: Order
mn: Дараалал
