UC Payflow Pro (6.x-1.3) - en to pl translation catalogue (42 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Description
pl: Opis

en: Overview
pl: Przegląd

en: Password
pl: Hasło

en: Country
pl: Państwo

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Schedule
pl: Harmonogram

en: User
pl: Użytkownik

en: Mode
pl: Tryb

en: Unlimited
pl: Nieograniczone

en: Address
pl: Adres

en: State
pl: Stan

en: Terms
pl: Terminy

en: Send
pl: Wyślij

en: Payment
pl: Płatność

en: Order
pl: Kolejność

en: Profile name
pl: Nazwa profilu

en: Expiration
pl: Wygaśnięcie

en: City
pl: Miasto

en: Approved
pl: Zatwierdzone

en: Period
pl: Okres

en: Schedules
pl: Harmonogramy

en: Product
pl: Produkt

en: Payment status
pl: Status płatności

en: Recurring Payments
pl: Płatności cykliczne

en: Products
pl: Produkty

en: cancel
pl: anuluj

en: Contact phone number
pl: Numer telefonu kontaktowego

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Profiles
pl: Profile

en: Authorization
pl: Autoryzacja

en: Order complete
pl: Zamówienie ukończone

en: Profile ID
pl: ID profilu

en: Review order
pl: Podgląd zamówienia

en: Submit order
pl: Wyślij zamówienie

en: PayPal - pay without sharing your financial information.
pl: PayPal - płać bez udostępniania swoich informacji finansowych.

en: Complete orders through PayPal Express Checkout.
pl: Realizuj transakcje zamówienia przez PayPal ekspres.

en: Order comments
pl: Komentarze do zamówienia

en: Card
pl: Karta
