UC Payflow Pro (6.x-1.3) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Description
sl: Opis

en: Overview
sl: Pregled

en: Password
sl: Geslo

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: User
sl: Uporabnik

en: Mode
sl: Način

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Send
sl: Pošlji

en: Order
sl: Vrstni red

en: Profiles
sl: profili
