UC Payflow Pro (6.x-1.3) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: PayPal
ug: پايپال

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Description
ug: بايانى

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Password
ug: پارول

en: Name
ug: ئىسىم

en: Schedule
ug: كۈنتەرتىپ

en: Mode
ug: مودېل

en: Unlimited
ug: چەكسىز

en: Address
ug: ئادرېس

en: Send
ug: يوللاش

en: Order
ug: تەرتىبى
