UC Payflow Pro (6.x-1.4) - en to ar translation catalogue (31 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: PayPal
ar: باي بال

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Description
ar: الوصف

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Country
ar: الدولة

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Update
ar: تحديث

en: Schedule
ar: الجدول الزمني

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: مستخدم

en: Error
ar: خطأ

en: Mode
ar: النمط

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: Address
ar: العنوان

en: State
ar: الحالة

en: Terms
ar: المصطلحات

en: Send
ar: أرسل

en: Other
ar: آخر

en: Order
ar: الترتيب

en: Approved
ar: معتمد

en: Product
ar: المنتج

en: Products
ar: المنتجات

en: Ubercart - payment
ar: Ubercart - الدفع

en: Profiles
ar: ملفات المستخدمين

en: Review order
ar: مراجعة الطلب

en: Card
ar: بطاقة
