UC Payflow Pro (6.x-1.4) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Description
be: Апісанне

en: Overview
be: Агляд

en: Password
be: Пароль

en: Country
be: Краіна

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: Schedule
be: Расклад

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Error
be: Памылка

en: Mode
be: Лад

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Send
be: Адаслаць

en: Other
be: Іншыя

en: Order
be: Парадак

en: Profiles
be: Профілі

en: Site key
be: Ключ сайту
