UC Payflow Pro (6.x-1.4) - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Description
eu: Azalpena

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Password
eu: Pasahitza

en: Country
eu: Herria

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Update
eu: Eguneratu

en: Schedule
eu: Zeregin programatua

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Error
eu: Errorea

en: Mode
eu: Modoa

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: Address
eu: Helbidea

en: State
eu: Egoera

en: Terms
eu: Terminoak

en: Send
eu: Bidali

en: Other
eu: Bestea

en: Order
eu: Ordena

en: Profile name
eu: Profil izena

en: Approved
eu: Onartuta

en: Schedules
eu: Zeregin programatuak

en: Profiles
eu: Profilak

en: Profile ID
eu: Profilaren ID-a
