UC Payflow Pro (6.x-1.4) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Country
hy: Երկիր

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Error
hy: Սխալ

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Send
hy: Ուղարկել
