UC Payflow Pro (6.x-1.4) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Description
kk: Сипаттама

en: Overview
kk: Шолу

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Update
kk: Жанарту

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Error
kk: Қате

en: Mode
kk: күй

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Other
kk: Басқа

en: Profiles
kk: Профильдер
