UC Payflow Pro (6.x-1.4) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Description
ku: دەربارە

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Error
ku: هەڵە

en: Mode
ku: جۆر

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: Send
ku: بینێره‌

en: Other
ku: هیتر

en: Order
ku: ڕیز

en: Profiles
ku: زانیاریی تایبەتی
