UC Payflow Pro (6.x-1.4) - en to lv translation catalogue (46 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Description
lv: Apraksts

en: Overview
lv: Pārskats

en: Password
lv: Parole

en: Country
lv: Valsts

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Schedule
lv: Grafiks

en: User
lv: Lietotājs

en: Error
lv: Kļūda

en: Mode
lv: Režīms

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Address
lv: Adrese

en: State
lv: Stāvoklis

en: Send
lv: Sūtīt

en: Payment
lv: Maksājums

en: Other
lv: Citi

en: Order
lv: Secība

en: Profile name
lv: Profila nosaukums

en: Expiration
lv: Derīgums

en: City
lv: Pilsēta

en: Approved
lv: Apstiprināts

en: Period
lv: Periods

en: Credit card details
lv: Kredītkartes detaļas

en: Product
lv: Prece

en: Products
lv: Preces

en: cancel
lv: atcelt

en: Contact phone number
lv: Kontaktpersonas telefona numurs

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Profiles
lv: Profili

en: Authorization
lv: Autorizācija

en: Order complete
lv: Pasūtījums pabeigts

en: You do not have any items in your shopping cart.
lv: Jūsu pirkumu grozs ir tukšs.

en: Review order
lv: Pārskatīt pasūtījumu

en: Submit order
lv: Veikt pasūtījumu

en: Calculate shipping
lv: Aprēķināt piegādes izmaksas

en: Order comments
lv: Pasūtījuma komentāri

en: Special instructions or notes regarding your order.
lv: Īpašas vēlmes vai piezīmes par pasūtījumu.

en: Error calculating shipping
lv: Kļūda aprēķinot piegādes izmaksas

en: Ship to
lv: Piegādāt uz

en: Bill to
lv: Rēķinu sūtīt uz

en: Card
lv: Kartiņa
