UC Payflow Pro (6.x-1.4) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Description
ne: विवरण

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Error
ne: त्रुटि

en: Mode
ne: प्रकार

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Send
ne: पठाउनुहोस्
