UC Payflow Pro (6.x-1.4) - en to oc translation catalogue (30 entries)

en: Title
oc: Títol

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Description
oc: Descripcion

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Password
oc: Senhal

en: Country
oc: País

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Schedule
oc: Planning

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Mode
oc: Mòde

en: Unlimited
oc: Illimitat

en: Address
oc: Adreça

en: State
oc: Estat

en: Terms
oc: Tèrmes

en: Send
oc: Mandar

en: Payment
oc: Pagament

en: Other
oc: Autre

en: Order
oc: Òrdre

en: Expiration
oc: Expiracion

en: City
oc: Vila

en: Approved
oc: Aprovat

en: Period
oc: Periòde

en: Product
oc: Produit

en: cancel
oc: anullar

en: Profiles
oc: Perfils
