UC Payflow Pro (6.x-1.4) - en to or translation catalogue (10 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Mode
or: ଧାରା

en: Unlimited
or: ଅସୀମ
