UC Payflow Pro (6.x-1.4) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Description
os: Афыст

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Name
os: Ном

en: Update
os: Сног кæн
