UC Payflow Pro (6.x-1.4) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Description
si: විස්තරය

en: Password
si: මුරපදය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Error
si: දෝෂය

en: Unlimited
si: අනන්තයි

en: Order
si: පිලිවෙල
