UC Payflow Pro (6.x-1.4) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Overview
sq: Panorama

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Update
sq: Rifresko

en: User
sq: Përdoruesi

en: Error
sq: Gabim

en: Mode
sq: Mënyrë

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Send
sq: Dërgo

en: Other
sq: Tjetër

en: Profiles
sq: Profilet
