UC Payflow Pro (6.x-1.4) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: delete
ta: நீக்குக

en: Status
ta: நிலை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: User
ta: பயனாளர்

en: Error
ta: வழு

en: Unlimited
ta: வரையறையற்றது
