UC Payflow Pro (6.x-1.4) - en to th translation catalogue (28 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: delete
th: ลบ

en: Status
th: สถานะ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Country
th: ประเทศ

en: edit
th: แก้ไข

en: Update
th: ปรับปรุง

en: ID
th: ไอดี

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Mode
th: รูปแบบ

en: Unlimited
th: ไม่จำกัด

en: Address
th: ที่อยู่

en: State
th: รัฐ

en: Send
th: ส่ง

en: Payment
th: เงื่อนไขชำระเงิน

en: Other
th: อื่นๆ

en: Order
th: เรียงตาม

en: Expiration
th: วันหมดอายุ

en: City
th: จังหวัด

en: Credit card details
th: รายละเอียดบัตรเครดิต

en: Products
th: รูปสินค้า

en: cancel
th: ยกเลิก

en: Profiles
th: ประวัติผู้ใช้

en: Order complete
th: การสั่งซื้อเสร็จเรียบร้อย

en: Submit order
th: ส่งการสั่งซื้อ
