UC Payflow Pro (6.x-1.4) - en to tr translation catalogue (57 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: delete
tr: sil

en: Status
tr: Durum

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Description
tr: Açıklama

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Password
tr: Parola

en: Country
tr: Ülke

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Update
tr: Güncelle

en: Schedule
tr: Zamanlama

en: User
tr: Kullanıcı

en: Error
tr: Hata

en: Mode
tr: Kip

en: Unlimited
tr: Sınırsız

en: Address
tr: Adres

en: State
tr: Durum

en: Terms
tr: Terimler

en: Send
tr: Gönder

en: Payment
tr: Ödeme

en: Other
tr: Diğer

en: Order
tr: Sıralama

en: Profile name
tr: Profil adı

en: Expiration
tr: Son Kullanma Tarihi

en: City
tr: Şehir

en: Approved
tr: Onaylı

en: Period
tr: Nokta

en: Credit card details
tr: Kredi kartı detayları

en: Schedules
tr: Zamanlamalar

en: Product
tr: Ürün

en: Products
tr: Ürünler

en: cancel
tr: iptal

en: Contact phone number
tr: İrtibat telefon numarası

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Profiles
tr: Profiller

en: Authorization
tr: Yetkilendirme

en: Order complete
tr: Sipariş tamamlandı

en: Credit card payment declined: @text
tr: Kredi kartı ödemesi red edildi: @text

en: You do not have any items in your shopping cart.
tr: Alışveriş sepetinizde herhangi bir ürün bulunmamaktadır.

en: Review order
tr: Siparişi gözden geçir

en: Review payment
tr: Ödemeyi gözden geçir

en: Submit order
tr: Siparişi onayla

en: PayPal payment cancelled
tr: PayPal ödemesi iptal edilmiştir.

en: PayPal - pay without sharing your financial information.
tr: PayPal - kişisel bilgilerinizi paylaşmadan ödeme yapın.

en: Express Checkout
tr: Hızlı Satın Alma

en: Enable the shipping select form on the Review payment page.
tr: Ödemeyi gözden geçirme sayfasında kargo seçim formunu etkinleştir.

en: Enable the company name box on the Review payment page.
tr: Ödemeyi gözden geçirme sayfasında şirket adı kutucuğunu etkinleştir.

en: Enable the contact phone number box on the Review payment page.
tr: Ödemeyi gözden geçirme sayfasında irtibat telefonu kutucuğunu etkinleştir.

en: Enable the comment text box on the Review payment page.
tr: Ödemeyi gözden geçirme sayfasında yorum kutucuğunu etkinleştir.

en: Calculate shipping
tr: Taşıma hesapla

en: Order comments
tr: Sipariş Notu

en: Continue checkout
tr: Satın almaya işlemine devam et

en: Ship to
tr: Gönderi adresi

en: Bill to
tr: Fatura adresi

en: Complete Sale
tr: Satışı Tamamla

en: Card
tr: Kart
