UC Payflow Pro (6.x-1.4) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: delete
ur: حذف کریں

en: Status
ur: حالت

en: Username
ur: اسم صارف

en: Description
ur: وضاحت

en: Overview
ur: جائزہ

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Country
ur: ملک

en: Name
ur: نام

en: edit
ur: ترمیم

en: Update
ur: تجدید

en: ID
ur: شناخت

en: User
ur: صارف

en: Error
ur: خرابی

en: Mode
ur: طریقۂ کار

en: Unlimited
ur: لامحدود
