UC Payflow Pro (6.x-1.5) - en to bg translation catalogue (37 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Username
bg: Потребителско име

en: Description
bg: Описание

en: Overview
bg: Обзор

en: Password
bg: Парола

en: Country
bg: Страна

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Update
bg: Промени

en: User
bg: Потребител

en: Mode
bg: Режим

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: Address
bg: Адрес

en: State
bg: Статус

en: Send
bg: Изпрати

en: Order
bg: Поръчка

en: Approved
bg: Потвърдени

en: Product
bg: Продукт

en: Products
bg: Продукти

en: cancel
bg: Отказване

en: Contact phone number
bg: Телефонен номер за контакт

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: Profiles
bg: Профили

en: Order complete
bg: Поръчката завършена

en: Review order
bg: Прегледай поръчката

en: Submit order
bg: Поръчай

en: PayPal payment cancelled
bg: PayPal плащането е прекъснато

en: PayPal - pay without sharing your financial information.
bg: PayPal - плащане без да споделяте финансовата си информация.

en: Complete orders through PayPal Express Checkout.
bg: Приключи поръчките чрез PayPal Express Checkout.

en: Payment action
bg: Плащане

en: Checkout with PayPal.
bg: Поръчай с PayPal.

en: Calculate shipping
bg: Изчисляване на доставката

en: Order comments
bg: Коментари за поръчката

en: Continue checkout
bg: Продължаване на поръчката

en: Error calculating shipping
bg: Грешка при изчисляването на доставката
