UC Payflow Pro (6.x-1.5) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Username
br: Anv implijer

en: Password
br: Ger-tremen

en: Update
br: Hizivadenn
