UC Payflow Pro (6.x-1.5) - en to ca translation catalogue (44 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Description
ca: Descripció

en: Overview
ca: Resum

en: Password
ca: Contrasenya

en: Country
ca: País

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Update
ca: Actualitza

en: Schedule
ca: Planificar

en: User
ca: Usuari

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Address
ca: Adreça

en: State
ca: Estat

en: Terms
ca: Termes

en: Send
ca: Enviar

en: Payment
ca: Pagament

en: Order
ca: Ordre

en: Profile name
ca: Nom de perfil

en: Expiration
ca: Venciment

en: City
ca: Ciutat

en: Approved
ca: Aprovat

en: Period
ca: Punt

en: Credit card details
ca: Detalls de la targeta de crèdit

en: Schedules
ca: Planificacions

en: Product
ca: Producte

en: Recurring Payments
ca: Pagaments recurrents

en: Products
ca: Productes

en: cancel
ca: Cancela

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Profiles
ca: Perfils

en: Authorization
ca: Autorització

en: Review order
ca: Revisa la comanda

en: Review payment
ca: Revisa el pagament

en: Submit order
ca: Realitza la comanda

en: PayPal payment cancelled
ca: S'ha cancel·lat el pagament PayPal

en: PayPal - pay without sharing your financial information.
ca: PayPal - pagueu sense compartir la vostra informació financera.

en: Payment action
ca: Acció de pagament

en: Order comments
ca: Comentaris de la comanda

en: Ship to
ca: Envia a

en: Bill to
ca: Factura a

en: Add Schedule
ca: Afegeix una planificació
