UC Payflow Pro (6.x-1.5) - en to fa translation catalogue (42 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Username
fa: نام کاربری

en: Description
fa: توضیحات

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Password
fa: گذرواژه

en: Country
fa: کشور

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Schedule
fa: برنامه زمانی

en: ID
fa: شناسه

en: User
fa: کاربر

en: Mode
fa: سبک

en: Unlimited
fa: نامحدود

en: Address
fa: نشانی

en: State
fa: وضعیت

en: Terms
fa: واژه‌ها

en: Send
fa: ارسال

en: Payment
fa: پرداخت

en: Order
fa: سفارش

en: Profile name
fa: نام پروفایل

en: Expiration
fa: انقضا

en: City
fa: شهر

en: Approved
fa: تایید شده

en: Period
fa: دوره

en: Credit card details
fa: جزئیات کارت اعتباری

en: Schedules
fa: زمان‌بندی‌ها

en: Product
fa: محصول

en: Products
fa: محصولات

en: cancel
fa: لغو

en: Contact phone number
fa: شماره تلفن تماس

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: Profiles
fa: نمایه‌ها

en: Zip
fa: کد پستی

en: Order complete
fa: تکمیل سفارش

en: Profile ID
fa: شناسه پروفایل

en: Review order
fa: مرور سفارش

en: Submit order
fa: ثبت سفارش

en: Payment action
fa: عملیات پرداخت

en: Order comments
fa: دیدگاه‌های سفارش
