UC Payflow Pro (6.x-1.5) - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Country
ga: Tír

en: Payment
ga: Íocaíocht

en: Order
ga: Ordú

en: Expiration
ga: Dáta as feidhm

en: City
ga: Cathair

en: Product
ga: Táirge

en: Review order
ga: Caith súil ar d'ordú
