UC Payflow Pro (6.x-1.5) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Description
gu: વર્ણન

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Unlimited
gu: અમર્યાદિત

en: Send
gu: મોકલો

en: City
gu: શહેર

en: Approved
gu: મંજૂર
