UC Payflow Pro (6.x-1.5) - en to he translation catalogue (43 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: סטטוס

en: Username
he: שם משתמש

en: Description
he: תיאור

en: Overview
he: סקירה

en: Password
he: סיסמה

en: Country
he: מדינה

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Update
he: עדכון

en: Schedule
he: תיזמון

en: User
he: משתמש

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Address
he: כתובת

en: State
he: מצב

en: Terms
he: מונחים

en: Send
he: שלח

en: Payment
he: תשלום

en: Order
he: סידור

en: City
he: עיר

en: Approved
he: מאושר

en: Schedules
he: גיבויים אוטומטיים

en: Product
he: מוצר

en: Products
he: מוצרים

en: cancel
he: בטל

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: Profiles
he: פרופילי משתמשים

en: Zip
he: זיפ

en: Order complete
he: ההזמנה הושלמה

en: Review order
he: צפיה בהזמנה

en: Review payment
he: צפיה בתשלום

en: Submit order
he: שלח הזמנה

en: PayPal payment cancelled
he: התשלום בPayPal בוטל

en: PayPal Express Checkout
he: רכישה באמצעות PayPal Express

en: PayPal - pay without sharing your financial information.
he: PayPal - תשלום ללא צורך בשיתוף המידע הכספי שלך.

en: Complete orders through PayPal Express Checkout.
he: השלם הזמנה באמצעות PayPal Express Checkout.

en: Checkout with PayPal.
he: רכישה באמצעות PayPal.

en: Order comments
he: הערות להזמנה

en: Ship to
he: שלח אל

en: Bill to
he: חשבון ל

en: Card
he: קלף
