UC Payflow Pro (6.x-1.5) - en to is translation catalogue (32 entries)

en: Title
is: Titill

en: delete
is: eyða

en: Status
is: Staða

en: Username
is: Notendanafn

en: Description
is: Lýsing

en: Overview
is: Yfirlit

en: Password
is: Lykilorð

en: Country
is: Land

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Update
is: Uppfæra

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Mode
is: Hamur

en: Unlimited
is: Ótakmarkað

en: Address
is: Heimilisfang

en: State
is: Fylki

en: Send
is: Senda

en: Payment
is: Greiðslumáti

en: Order
is: Pöntun

en: City
is: Borg

en: Approved
is: Samþykkt

en: Period
is: Punktur

en: Product
is: Vara

en: Products
is: Vörur

en: Order complete
is: Gengið hefur verið frá pöntun

en: Review order
is: Lesa yfir pöntun

en: Submit order
is: Ganga frá pöntun

en: PayPal - pay without sharing your financial information.
is: PayPal - greiddu fyrir vörur án þess að gefa upp fjármálaupplýsingar

en: Order comments
is: Athugasemdir vegna pöntunar

en: Ship to
is: Viðtakandi

en: Bill to
is: Greiðandi
