UC Payflow Pro (6.x-1.5) - en to ml translation catalogue (14 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: PayPal
ml: പേപാൽ

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Overview
ml: അവലോകനം

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Name
ml: പേര്

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Mode
ml: മോഡ്

en: Unlimited
ml: അനിയന്ത്രിതം
