UC Payflow Pro (6.x-1.5) - en to pt translation catalogue (43 entries)

en: Title
pt: Título

en: delete
pt: eliminar

en: Status
pt: Estado

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Description
pt: Descrição

en: Overview
pt: Vista global

en: Password
pt: Senha

en: Country
pt: País

en: Name
pt: Nome

en: edit
pt: editar

en: Update
pt: Atualizar

en: Schedule
pt: Agenda

en: User
pt: Utilizador

en: Mode
pt: Modo

en: Unlimited
pt: Ilimitado

en: Address
pt: Morada

en: State
pt: Estado

en: Terms
pt: Termos

en: Send
pt: Enviar

en: Payment
pt: Pagamento

en: Order
pt: Ordem

en: Profile name
pt: Nome do perfil

en: Expiration
pt: Expirar

en: City
pt: Município/Concelho

en: Approved
pt: Aprovado

en: Period
pt: Ponto final

en: Credit card details
pt: Detalhes do cartão de crédito

en: Schedules
pt: Horários

en: Product
pt: Produto

en: Products
pt: Produtos

en: cancel
pt: cancelar

en: Contact phone number
pt: Telefone de contacto

en: Profiles
pt: Perfis

en: Authorization
pt: Autorização

en: Order complete
pt: Encomenda finalizada

en: Profile ID
pt: Código do Perfil

en: Review order
pt: Rever a encomenda

en: Submit order
pt: Enviar encomenda

en: Calculate shipping
pt: Calcular transporte

en: Order comments
pt: Comentários sobre encomenda

en: Ship to
pt: Expedir para

en: Bill to
pt: Cobrar a

en: Card
pt: Cartão
