UC Payflow Pro (6.x-1.3) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Password
ht: Mo pas

en: Name
ht: Non

en: User
ht: Itilizatè
