UC Payflow Pro (6.x-1.1) - en to lt translation catalogue (55 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Username
lt: Nario vardas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Country
lt: Šalis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: User
lt: Narys

en: Mode
lt: Būdas

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Address
lt: Adresas

en: State
lt: Etapas

en: Terms
lt: Terminai

en: Send
lt: Siųsti

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Order
lt: Tvarka

en: Profile name
lt: Profilio pavadinimas

en: Expiration
lt: Galiojimas

en: City
lt: Miestas

en: Product
lt: Prekė

en: Products
lt: Prekės

en: cancel
lt: atšaukti

en: Contact phone number
lt: Kontaktinis telefono numeris

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Profiles
lt: Profiliai

en: Authorization
lt: Leidimas

en: Order complete
lt: Užsakymas baigtas

en: You do not have any items in your shopping cart.
lt: Jūs neturite prekių savo krepšelyje.

en: Review order
lt: Peržiūrėti užsakymą

en: Review payment
lt: Peržiūrėti mokėjimą

en: Submit order
lt: Pateikti užsakymą

en: PayPal payment cancelled
lt: PayPal mokėjimas atšauktas

en: PayPal - pay without sharing your financial information.
lt: PayPal - mokėkite nesidalindami savo finansine informacija.

en: Complete orders through PayPal Express Checkout.
lt: Užbaigti užsakymus per PayPal Express Checkout.

en: Require Express Checkout users to use a PayPal confirmed shipping address.
lt: Reikalauti Express Checkout naudoti PayPal patvirtino pristatymo adresą.

en: Enable the shipping select form on the Review payment page.
lt: Įjungti pristatymo pasirinkti formą apžvalgos puslapyje.

en: Enable the company name box on the Review payment page.
lt: Įjungti Įmonės pavadinimo dėžutę pasirinkti formą apžvalgos puslapyje.

en: Enable the contact phone number box on the Review payment page.
lt: Įjungti Kontaktinio telefono dėžutę pasirinkti formą apžvalgos puslapyje.

en: Enable the comment text box on the Review payment page.
lt: Įjungti komentaro dėžutę pasirinkti formą apžvalgos puslapyje.

en: Payment action
lt: Mokėjimo veiksmas

en: An error has occurred in your PayPal payment. Please review your cart and try again.
lt: Klaida jūsų PayPal mokėjime. Peržiūrėkite savo krepšelį ir bandykite dar kartą.

en: Your order is almost complete!  Please fill in the following details and click 'Continue checkout' to finalize the purchase.
lt: Jūsų užsakymas beveik baigtas! Prašome užpildyti žemiau esančia formą ir spausti mygtuką 'Tęsti pirkimą'

en: Your order is not complete until you click the 'Submit order' button below. Your PayPal account will be charged for the amount shown above once your order is placed. You will receive confirmation once your payment is complete.
lt: Jūsų užsakymas nebaigtas tol kol nepaspausite mygtuko 'Pateikti užsakymą'. Kai tik pateiksite užsakymą jūsų PayPal sąskaita bus apmokestinta suma nurodyta jūsų užsakyme. Jūs gausite patvirtinimą kai tik mokėjimas bus atliktas.

en: Checkout with PayPal.
lt: Pirkti su PayPal.

en: Calculate shipping
lt: Skaičiuoti pristatymą

en: Leave blank if shipping to a residence.
lt: Palikite tuščia jei bus siųnčiam į gyvenamajai vietai.

en: Order comments
lt: Užsakymo komentarai

en: Special instructions or notes regarding your order.
lt: Ypatingos instrukcijos ar pastabos dėl jūsų užsakymo.

en: Continue checkout
lt: Tęsti pirkimą

en: Error calculating shipping
lt: Klaida skaičiuojant pristatymą

en: Ship to
lt: Pristatyti į

en: Bill to
lt: Mokėtojas
