UC Payflow Pro (6.x-1.1) - en to ro translation catalogue (29 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Status
ro: Stare

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Description
ro: Descriere

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Password
ro: Parolă

en: Country
ro: Țară

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: User
ro: Utilizator

en: Mode
ro: Mod

en: Unlimited
ro: Nelimitat

en: Address
ro: Adresă

en: State
ro: Status

en: Send
ro: Trimite

en: Payment
ro: Plată

en: Order
ro: Comandă

en: Profile name
ro: Nume profil

en: Expiration
ro: Data expirării

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Approved
ro: Aprobat

en: Product
ro: Produs

en: Products
ro: Produse

en: cancel
ro: revocare

en: Profiles
ro: Profile

en: Order complete
ro: Comanda completă

en: You do not have any items in your shopping cart.
ro: Nu există produse în coşul de cumpărături.

en: Submit order
ro: Plasează comanda
